do not follow here
Suborbitální lety < LIVING fUTURE

První taneční párty ve stavu beztíže, letadlo se světovými DJs odletí z Německa

Provozovatel klubů v Německu BigCityBeats uspořádá příští týden první taneční párty, která se doslova přiblíží vesmíru. Společnost zajistila letadlo používané pro trénování astronautů, které dokáže simulovat stav beztíže, a na jeho palubě uspořádá pro vybranou hrstku nadšenců taneční párty World Club Dome Zero Gravity, na které budou hrát jedni z nejznámějších DJs v oboru - Armin van Buuren a Steve Aoki.Na palubě Airbusu A310 bude celkem 55 lidí, včetně posádky a také dvou astronautů ESA, kteří budou pomáhat se svými zkušenostmi z vesmíru. Samotná párty však bude krátká, letadlo odletí z Frankfurtského letiště, nabídne asi 25 minut simulovaného stavu beztíže a po 90 minutách přistane zpátky na letišti.

Nulová gravitace bude dosažena prostřednictvím řízeného pádu letadla, které vystoupá do určené výšky, ze které začne padat dolů. Při tomto pádu se lidem na palubě bude zdát, jako by gravitace zmizela, dokud letadlo nezačne opět stoupat. Podobné lety slouží pro trénování astronautů, aby si osvojili vnímání stavu beztíže.

Společnost BigCityBeats je známá organizováním podobných akcí na zvláštních místech, akce v nulové gravitaci je tak dalším ze zajímavých míst v řadě. 20 účastníků akce bylo vybráno v taneční soutěži, do které kandidáti posílali svá videa. Tito účastníci mají celou akci i s dopravou do Frankfurtu zdarma. Společnost schválně vybrala účastníky ze všech kontinentů.

Na akci budou hrát světově známí DJs - Steve Aoki z Kalifornie hrající elektro hudbu a produkující prostřednictvím svého Dim Mak labelu. Doplní jej také trancoví DJs Armin van Buuren a duo W&W z Nizozemí.Více informací k tématu
Líbil se Vám tento článek?
Podpořte tento web sdílením našeho obsahu

Další zprávy z kategorie
Suborbitální lety

tag icon
Další články z kategorie
Suborbitální lety
Načítám stránku...
x zrušit