Zřejmě jako důsledek změny období se v husté atmosféře Titanu objevila bílá oblaka. Snímek zachytila sonda Cassini při svém proletu kolem saturnova největšího měsíce 18. října 2010.
Mimas je malý měsíc obíhající planetu Saturn. Na první pohled jde o zmrzlé těleso bez jakékoliv aktivity. Data z dnes už vysloužilé sondy Cassini však odhalila specifickou oscilaci v jeho rotaci, která by se dala vysvětlit přítomností podpovrchového oceánu. Jeho existenci nyní podporují také nově provedené simulace vývoje měsíce od vzniku jeho obřího kráteru Herschel.
Dalekohled Jamese Webba se opět zaměřil na objekt ve sluneční soustavě - tentokrát to byl největší měsíc planety Saturn, Titan. Infračervený přístroj NIRCam astronomům umožnil prohlédnout hustou atmosférou měsíce a odhalil struktury na jeho povrchu i oblaka v nižších vrstvách atmosféry. Vědci následně využili dalšího infračerveného přístroje, tentokrát na teleskopu Keck na Havaji, aby získaná data potvrdili.
Dřívější výzkumy odhalily na malém ledovém měsíci u Saturnu uhlík, vodík, kyslík, dusík a síru. Nový výzkum ukazuje, že by se na Enceladu měl nacházet také fosfor - poslední z ingrediencí, které na Zemi umožňují existenci živých organismů. Vědci jej nepozorovali přímo, ale provedli sofistikované počítačové simulace, které naznačují, že by ho v podpovrchovém oceánu měsíce mohlo být více než na Zemi.